Holder, Nancy L. J. & Viguié, Debbie - Vlčí pramen

23. června 2016 v 16:53 | ayel

Vlčí pramen

1.- 3. díl

Proměna
Po smrti rodičů se Kat přestěhuje k dědovi do městečka skrytého hluboko v lesích, ale tam se jí vůbec nelíbí. Ve škole se velmi brzy skamarádí s Trickem a Cordelií, do Justina se dokonce zamiluje. Jenže když ji jednou napadne vlk, začnou se všichni tři kamarádi chovat divně. Neskrývají nějaké tajemství? Kat se bojí, že uvízla ve světě přízraků, a neví, komu má uvěřit.

Výsledek obrázku pro vlci pramen promena
Zákon smečky
Krátce poté, co Katelyn v lese napadl vlk, dívka si na sobě všimne podivných změn a zanedlouho pochopí, že teď v krvi ponese prokletou stopu vlkodlaků. Záhadná rodina Fennerů přísahá, že nikdo z nich Katelyn nezranil. Existuje jediné vysvětlení - v hlubokých lesích přebývá ještě něco jiného. Navíc se díky této změně vyostřuje její vztah k Trickovi a Justinovi.

Výsledek obrázku pro zakon smecky


Souboj
Katelyn se od chvíle, kdy ji napadl vlk, proměnuje ve vlkodlaka. Žije ve smečce Fennerů, pro něž představuje jako vetřelce veliké nebezpečí. Když se mezi vlkodlaky rozhoří krvavý boj, Katelyn s emu marně snaží zabránit. Jediný člověk, o něhož se může opřít, je silný a spolehlivý Trick, ten však nemá o jejím tajemném životě ani tušení.

Výsledek obrázku pro souboj vlci pramen
série ke stažení ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milovnice knih Milovnice knih | 8. července 2017 v 17:54 | Reagovat

U poslední knihy mám černé listy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama