Hartman, Rachel - Serafína

1. února 2017 v 13:06 | ayel

Serafína

1.- 2. díl

Příběh draků
V království Gored žijí lidé s draky v míru už čtyřicet let, vzájemná nedůvěra však přetrvává. Draci jsou schopni brát na sebe lidskou podobu, ale přestože mají neobyčejně pronikavý rozum, lidské emoce jim zůstávají záhadou. Dívka Serafína, nadaná hudebnice, nechová důvěru ani k jedné z obou stran. Když je zavražděn příslušník královské rodiny a podezření padá na draky, v ohrožení se ocitá i její vlastní tajemství, které by ji mohlo stát život…
Existuje hodně knih o dracích. Debut spisovatelky Rachel Hartmanové nad nimi ale vyniká. Trnitá cesta Serafíny za poznáním a přijetím sebe sama se vám vryje pod kůži.

Výsledek obrázku pro serafina draci posel
Dračí posel
Pokračování mezinárodního bestselleru ověnčeného mnoha cenami! Rachel Hartman a její Serafína vzaly knižní svět útokem a se silou draka ovládly žebříčky prodejnosti v několika zemích. Netrpělivě očekávaný 2. díl je konečně tady!
Království Gored: země, ve které po dlouhá desetiletí žili lidé a draci v křehkém míru. Rovnováha ale byla narušena, a hrozí válka. Draci po čtyřiceti letech vycházejí z ústraní a jsou připraveni převzít vládu nad světem. Serafína - napůl člověk, napůl drak- je jednou z mála, kdo rozumí uvažování draků i lidí a kdo by mohl pomoci válku zastavit. Vydává se proto na cestu do sousedních zemí, aby našla další polodraky. Věří, že jejich společné úsilí dokáže vyvolat mocnou magii, s jejíž pomocí bude možné nemilosrdné draky porazit. Dokáže ale Serafína vzdorovat všem nástrahám, které ji na cestě čekají? Ubrání se tajemnému polodrakovi, který dokáže vstupovat do lidských myslí a ovládat je? Vzdá se svých jedinečných schopností a zachrání si život, nebo přijme výzvu osudu a postaví se nebezpečné budoucnosti čelem?

Výsledek obrázku pro serafina draci poselknihy ke stažení ZDE 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marisa z Kniholesa Marisa z Kniholesa | 1. února 2017 v 18:26 | Reagovat

O_O  O_O  O_O SUPEEER!!! už aj som si to stiahla :D neviem síce kedy budem čítať, no aspoň nemusím kupovať.
Som rada, že si späť, asi škola ťa zamestnala,však?

2 ayel ayel | 5. února 2017 v 21:35 | Reagovat

Přesně, škola [:tired:] vůbec nic teď nestíhám...

3 veronika veronika | E-mail | 20. června 2017 v 22:12 | Reagovat

ja nevim jak se to stahuje :( :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama